The Finder | 4.2 02 h 18 minRota Comando | More Details

teapartydiva.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Kod apokalipsy / Kod apokalipsisa (2007) Lek...dodany: 29/01/2011

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
29/01/2011
Wyświetleń:
2382
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Terrorysta Jaffad Ben Zayidi (Rony Kramer), kradnie cztery bomby atomowe z zatopionego amerykańskiego okrętu podwodnego i ukrywa je w czterech dużych miastach na całym świecie. Ładunki mogą być aktywowane tylko przez wprowadzenie 11-cyfrowego kodu. Zayidi umiera, a jego wspólnik o pseudonimie "Egzekutor", ma zamiar zdetonować bomby. Jest on ścigany przez Federalną Służbę Bezpieczeństwa i agentkę Mari (Anastasiya Zavorotnyuk), która infiltrowała zespół Zayidi'a


Kod apokalipsy / Kod apokalipsisa (2007) Lek...dodany: 29/01/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18205 Online:7 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze teapartydiva.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis teapartydiva.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.