Eliza Taylor | Tek War - Krieger der Zukunft | Temporada 2

teapartydiva.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Król słońca / Solkongen (2005) Lektor PL dodany: 04/04/2011

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
04/04/2011
Wyświetleń:
2090
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Tommy to zwyczajny mężczyzna po trzydziestce. Ma tylko jedną "wadę" - boi się kontaktów z kobietami. Postanawia obyć terapię, która ma mu pomóc uporać się z tymi przypadlościami i wrócić do całkwitej normalności. Po skończonych leczeniach jego życie nabiera tempa. Dostaje świetną posadę w firmie elektronicznej, w której nie zatrudnia się kobiet. Radość z przebywania w wymarzonej pracy nie trwa jednak długo. Tmmy zostaje służbowo wysłany do filli firmy, gdzie poznaje Susse, świeżo owdowiałą spadkobierczynię ogromnej fortuny


Król słońca / Solkongen (2005) Lektor PL dodany: 04/04/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18205 Online:7 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze teapartydiva.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis teapartydiva.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.