O Homem Livre: Liberdade Após o Medo Assistir O Homem Livre: Liberdade Após o Medo 720p Dublado/Legendado Online Liberdade Ê definida como o poder da autodeterminação. Para alcançar esse nível de liberdade Ê preciso um esforço físico e mental que muitos arriscariam a vida para conseguir. Vale a pena se arriscar pela sensação de dominar o medo e se tornar livre? O esquiador de estilo livre, Jossi Wells, ... | Boruto - Naruto Next Generations 20 - Boruto 20 Vostfr Aug 16, 2017 | (prima_donna_feat_linda_scoot)-dam_da_dam_(why_havent_i_told_you)_cd_thefoxy1-bmi

teapartydiva.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Cienka Niebieska Linia / The Thin Blue Line (1995-1996)Seriale teapartydiva.com

"Cienka niebieska linia" to brytyjski serial komediowy, który telewizja BBc nadawała w latach 1995-97. Inspektor Fowler (Rowan Atkinson) jest szefem policji w Gaswort. Interesuje go przede wszystkim kariera, co szczególnie dotkliwie odczuwa jego zawodowa i życiowa partnerka sierżant Dawkins (Serena Evans). Fowler jest odpowiedzialny za grupę pracowników posterunku, którzy stanowią zbieraninę dziwaków, są wśród nich m.in. D.I.Derek (David Haig), W.P.C. Maggie Habib (Mina Anwart), P.C. Kevin Goody (James Dreyfus).

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18205 Online:19 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze teapartydiva.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis teapartydiva.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.